ДЖЕФФ КІННІ «ЩОДЕННИК СЛАБАКА»

2021-04-13

ЯКЩО ВИ МАЄТЕ НА МЕТІ ЗАЦІКАВИТИ ДИТИНУ ЧИТАННЯМ, ТО ВАМ ОДНОЗНАЧНО ПОТРІБНО ВЗЯТИ ДО РУК КНИГУ ДЖЕФФА КІННІ ІЗ СЕРІЇ «ЩОДЕННИК СЛАБАКА».
# відгук книги_Український_ інститут_ книги
#Городищенська _ публічна_ бібліотека
Джефф Кінні - прославлений американський творець популярних ігор, дитячий письменник і карикатурист. Світову популярність автору принесла книга «Щоденник слабака», яка практично відразу після публікації стала бестселером.
Всі головні книги — це щоденники головного героя Грега Гефлі . Як і годиться для щоденника підлітка, книги наповнені простими малюнками щоденних пригод Грега.
Щоденник слабака офіційно розпочався, коли Кінні висловив думку про слабкого хлопчика на ім'я Грег Гефлі, який писав про своє особисте життя. У травні 2004 року FunBrain та Kinney випустили онлайн версію Щоденника слабака. Кінні працював над своєю книгою майже вісім років, перш ніж показати її видавництву в Нью-Йорку.
Книга моментально стала хітом, і станом на 2009 рік онлайн-версія набрала близько 20 мільйонів переглядів.
Однак, багато читачів в Інтернеті просили друковану версію; Кінні погодився, і в квітні 2007 року був опублікований «Щоденник слабака». Станом на 2020 випущено чотирнадцять книг про слабака, а також одну книгу «зроби сам».
Прочитати книги Джеффа Кінні варто тим, хто шукає цікаву і легку дитячу літературу, яка може не просто захопити читача, а й наповнити його оптимізмом і забезпечити необхідну дозу мотивації. Творчість Джеффа Кінні буде цікава читачам незалежно від віку, статі та соціального статусу.
Легкий текст, веселі моменти, смішні малюнки та наївні герої – все це є в книгах про юного Грега.
Ця книга в книжковій премії BBC обігнала навіть самого Гаррі Поттера.
Кiлькiсть переглядiв: 16

Коментарi