«МОЯ БАБУСЯ ПРОСИТЬ ЇЇ ВИБАЧИТИ» ФРЕДРІКА БАКМАНА

2021-04-13

# відгук книги_Український_ інститут_ книги

#Городищенська _ публічна_ бібліотека
Презентуємо книгу
Автор — шведський блогер, журналіст і письменник. Його романи «Чоловік на ім’я Уве», «Моя бабуся просить їй вибачити» та «Брітт-Марі була тут» перекладені двадцятьма п’ятьма мовами світу.
Книжка «Моя бабуся просить їй вибачити» стала бестселером у США, Німеччині, Норвегії, Ісландії, Південній Кореї та Японії. Цей роман твір тільки в Швеції було продано накладом більше 500 000 штук.
Ельзі – сім, і вона не така, як інші. Її Бабуні – сімдесят сім, і вона для Ельзи найкращий і єдиний друг. Бабуня помирає й залишається жити лише в листах, написаних до тих, перед ким вона відчувала провину, – ось тоді й починається найбільша Ельзина пригода... Ті, хто прочитав книгу, вважають, що нечасто в руки потрапляє твір, який занурює тебе в абсолютно інший світ.. Книга розповідає про дитину всередині кожного з нас. Вона одночасно і смішна, і зворушлива. «Моя бабуся просить їй вибачити» – книжка про життя: сумне й смішне, болюче й захопливе водночас, а також про одне з найважливіших прав людини – право бути інакшим. «Це чудова історія про те, як навчитися бути інакшим у світі, який часто не приймає нашу інакшість.
Возможно, это изображение (книга и текст)
Кiлькiсть переглядiв: 16

Коментарi