Рідна земле моя, ти козацькою славою щедра…

2018-10-11

/Files/images/Турнір.jpg

14 жовтня на свято Покрови Пречистої Богородиці одночасно з Днем українського козацтва наша держава відзначає День захисника України.

Це прекрасна нагода зазирнути до сторінок історії та згадати про звитягу предків, які ратними звершеннями здобували й відстоювали українську свободу.

Саме тому до цих свят відділом обслуговування дітей було проведено цикл заходів «Рідна земле моя, ти козацькою славою щедра…».

4 жовтня з учасниками гуртка «Я пізнаю світ» було проведено калейдоскоп «Подорожуємо козацькими стежками», в ході якого діти дізналися про історію виникнення козацтва та різні цікавинки з життя козаків.

11 жовтня з учнями 4-х класів ЗОШ №2 було проведено турнір юних козачат «Хай живе козацька слава». На початку турніру учасники поділились на команди «Джура» та «Козаки» і вибрали собі кошових та писарів. В ході заходу хлопці та дівчата виконували різні завдання на ерудицію, кмітливість, винахідливість, вміння танцювати гопак. Перемогу в запеклій боротьбі отримала команда «Козаки», а всі отримали заряд бадьорості і гарного настрою.

/Files/images/Турнір 2.jpg

До уваги відвідувачів бібліотеки також була організована книжкова виставка « Україно моя, ти козацькою славою щедра», на якій представлені книги, що розповідають про історію, культуру, побут та легенди про козаків.

Кiлькiсть переглядiв: 23

Коментарi