Краєзнавчий квест «Моє Городище – просто клас! до Дня міста

2018-09-21

/Files/images/Квест.jpg

До Дня міста відділом обслуговування дітей для читачів дев’ятих класів ЗОШ №2 був проведений краєзнавчий квест«Моє Городище – просто клас!/Files/images/IMG-351a08b3716c1179e94dac744c113abd-V.jpg». Це була справді захоплююча, цікава і динамічна інтелектуальна гра, яка передбачала подолання чотирьох основних етапів.

Метою даного заходу було допомогти дітям, так би мовити, «доторкнутися» до історії рідного міста. А щоб був стимул виконувати завдання швидко і правильно, бібліотекарі запропонували присутнім розділитись на дві команди та ознайомили їх з правилами гри. Завданням для дітей було, знаходячи відповіді на запитання, рухатися від завдання, до завдання, і збирати ключі.

Кожна команда обрала собі капітана та придумала назву. Організувавши дві команди - «Патріоти України» та «Спадкоємці», учасники вирушили кожен своїм маршрутом, зібрали всі ключі і відгадали місце знаходження головного призу.

По ходу квесту учасники познайомилися з історичними будівлями міста, відомими особистостями, які прославили наше місто далеко за межами України та розширили свої знання про природу та звичаї нашого краю.

Першими до фінішу дійшла команда «Патріоти України», їм і дістався головний приз( торт), а щоб невдача «Спадкоємців» не була такою прикрою її підсолодили цукерками.

Проведення квесту було б не можливе без підтримки виконавчого комітету міської ради та особисто Мирошника Володимира Петровича, за що їм щира дяка від юних мешканців міста та організаторів заходу.

Так весело, цікаво та трішечки азартно відзначили день народження міста бібліотека зі своїми читачами.

Кiлькiсть переглядiв: 29

Коментарi