Підбито підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Творчі канікули»

2017-08-31

З 1 червня по 30 серпня 2017 року проводився Всеукраїнський дитячий літературний конкурс «Творчі канікули». Організаторами конкурсу є: Національна секція Міжнародної ради з дитячої книги (IBBY), Національна спілка письменників України, Українська асоціація працівників бібліотек для дітей, Фонд Миколи Томенка «Рідна країна», Національна бібліотека України для дітей. Конкурс ставив перед собою мету сприяти формуванню у дітей та підлітків патріотичних почуттів — любові до рідної природи, краю, Батьківщини; прищеплення любові до рідної мови, розвиток естетичної свідомості, здатності до творчої самореалізації, створення умов для реалізації творчих здібностей та талантів дітей, залучення широкого загалу дітей та підлітків до активної участі в культурному житті країни, підвищення їх культурного рівня.

На розгляд обласного журі було надіслано 124 різнопланові роботи, у тому числі 75 віршів та 49 прозових творів. Від нашого району на конкурс надійшло сім робіт: шість прозових і один поетичний. Приємно те, що серед переможців і читачі бібліотек району:

У номінації «Знайомтеся – це ми!»

ІІ місце – Шлончак Марина, 15 років, с. Старосілля

/Files/images/2 (1).png

У номінації «Моя майбутня професія»

ІІІ місце – Волков Георгій, 13 р., с. Старосілля

Незабаром лауреати отримають заслужені подарунки й дипломи.

Від щирого серця вітаємо переможців, бажаємо їм подальших творчих злетів та успіхів у навчанні, а всіх читачів запрошуємо до книгозбірень району, де ви зможете взяти участь у різноманітних конкурсах.

Кiлькiсть переглядiв: 52

Коментарi