• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Нові видання

/Files/images/нова.jpg

/Files/images/img414_cr_1.png

Пропонуємо вашій увазі цікаву, пізнавального характеру книгу під назвою "Наш дивакуватий мозок", автором якої є англійський невролог, блогер та медіа-експерт Дін Бернетт.

Мозок виконує значну функцію і відіграє велику роль в житті кожної людини. в В доступній формі автор детально розповідає про мозок, легко та з гумором описує досить складні процеси.

Дін Бернетт наголошує, що мозок будь-якої людини не ідеальний й досить часто робить помилки (автор конкретно описує їх у книзі), а враховуючи можливість цих помилок людина може обдурити мозок й перетворити його таким чином на ідеальний.

Тим, хто ще не читав книжок на тему мозку, буде неймовірно цікаво, а тим, хто знайомий вже з інформацією, яка викладена в книзі, надається можливість розкласти все по поличках.

/Files/images/img982_56.jpg

Автор книги Анна Гресь дуже вдало і характерно вибрала назву своєї книги "Як пригорнути кактус?". Мабуть, кожен з батьків, які мають дітей-підлітків, можуть погодитися, що в підлітковому віці ну майже всі діти , стають страшенно норовливими, грубими, різкими, одним словом - "кактусами". Батькам стає важко порозумітися із дітьми.

Саме для таких випадків, коли мама і тато не розуміють, що їм робити, написана ця книга. В цій книзі розглянуто проблеми, які можуть постати перед підлітками та їхніми близькими, і приведені прості і конкретні поради, що робити, а чого краще не робити.

Користуватися книгою дуже легко, читач просто знаходить в змісті книги конкретну "свою ситуацію", як наприклад "Підліток не хоче навчатися", "Підліток обманює дорослих", "Підліток ніколи не просить вибачення", всього в книзі 77 різних ситуацій, а потім до кожної конкретної ситуації автор подає три способи вирішення проблеми від найпростішого до найскладнішого.

Найпростіший спосіб - це спосіб екстрених заходів, принаймні почати аналізувати ситуацію, виграти трохи часу, щоб краще підготуватися. Другий спосіб, більш складний - серйозна сімейна робота, пошук шляхів до розв'язання проблеми. Наприклад, придумати, чим по-справжньому можна захопити підлітка, якщо він не бажає вчитися. Причини конфліктів і проблем треба шукати не лише в дитині. Проаналізувати власну поведінку, своє ставлення до дитини і ситуації загалом - пропонує третій спосіб, найскладніший.

Книга Анни Гресь варта вашої уваги!!!


/Files/images/Квіти.jpg

Чарлі Гордон — розумово відсталий, але у нього є друзі, робота, захоплення і непереборне бажання вчитися. Він погоджується взяти участь у небезпечному науковому експерименті, який може зробити його найрозумнішим... Яку ціну маємо ми платити за свої бажання? Чи варті вони того? Пронизлива історія, яка нікого не залишить байдужим! Мабуть, один з найлюдяніших творів у світовій літературі.

/Files/images/амадока.png

"Амадока" Андрухович Софія ("Видавництво Старого Лева")

Понівечений до невпізнаваности в одній із гарячих точок на Сході України, герой роману «Амадока» тільки дивом залишився живим. Це сумнівна втіха, оскільки важкі травми призвели до повної втрати пам’яти: чоловік не пам’ятає ні свого імени, ні звідки походить, не пригадує жодної близької людини, жодного фрагмента свого попереднього життя. Таким його і віднаходить жінка, любов і терпіння якої здатні творити дива: сягати найглибших пластів забуття і спогадів, поєднувати розрізнені клапті понівеченої свідомости, зшивати докупи спільну історію.

Амадока — найбільше в Европі озеро, розташоване на території сучасної України, вперше згадане Геродотом і впродовж кількох століть відтворюване на мапах середньовічними картографами, аж до свого раптового і цілковитого зникнення. Яким чином безслідно випаровуються великі озера, як зникають цілі світи, цілі культури — і що залишається натомість? Чи може існувати зв’язок між єврейською Катастрофою Східної Европи і знищенням української інтеліґенції в часи сталінських репресій? Чи може забуття однієї людини сягати на кілька поколінь під землю? Чи пов’язують нас знаки і шрами понівеченої пам’яти? Чи здатні любов і терпіння дати змогу торкнутися свідомости іншої людини?

/Files/images/премія.jpg

Комітет з Національної премії України імені Тараса Шевченка оголосив лауреатів 2020 року.

У номінації "Література" цьогоріч обрано двох лауреатів.

Це Маріанна Кіяновська з книгою "Бабин Яр. Голосами" і Тарас Прохасько зі збіркою есеїв "Так, але...".

/Files/images/Марина.jpg

/Files/images/Тарас.jpg

/Files/images/Шкляр.jpg

Лауреатів Всеукраїнської літературної премії імені Василя Симоненка визначили на Черкащині. Ними стали Василь Шкляр та Ігор Мітров.

Ігор Мітров (Крим-Київ) здобув перемогу в номінації «За кращу першу поетичну збірку» із книгою поезій «Голландський кут». У номінації «За кращий художній твір» перемогу присудили Василю Шкляру (м. Київ) за роман «Троща».

Васи́ль Микола́йович Шкляр — oдин з нaйвiдoмiшиx cучacниx укpaїнcькиx пиcьмeнникiв, жуpнaлicт i пoлiтичний дiяч. Вoлoдap пpeмiй Кopoнaцiя cлoвa, Зoлoтe пepo, лaуpeaт Шeвчeнкiвcькoї пpeмiї. Йoгo бeз пepeбiльшeння нaзивaють бaтькoм укpaїнcькoгo бecтceлepa.

/Files/images/Троща.jpeg

Ігор Мітров – поет, лiтературознавець. Нар. 1 вересня 1991 р. Закiнчив КНУ iм. Тараса Шевченка. Лауреат лiтературних конкурсiв «Гранослов» (2015), «Смолоскип» (2017), фiналiст «Молодоi Республiки Поетiв» (2016). Вiршi публiкувалися в антологiях i перiодицi.

/Files/images/Мітров.jpg

Нагадаємо, Всеукраїнська літературна премія імені Василя Симоненка встановлена Черкаською обласною радою та облдержадміністрацією за підтримки Національної спілки письменників України, Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т.Г. Шевченка та Ліги українських меценатів. Її мета – вшанувати пам’ять поета-гуманіста Василя Симоненка, популяризувати його творчість, для заохочення професійних і непрофесійних літераторів до творчих пошуків у галузі літератури, до написання високохудожніх літературних творів громадянського звучання, спрямованих на побудову незалежної демократичної України.

/Files/images/У вогняному кільці.jpg

У ВОГНЯНОМУ КІЛЬЦІ. ОБОРОНА ЛУГАНСЬКОГО АЕРОПОРТУ [ТЕКСТ] : [ДОК. ХРОНІКА] / [СЕРГІЙ ГЛОТОВ ТА ІН.]. - ХАРКІВ : ФОЛІО, 2018. - 539, [1] С. : ФОТ. - (ХРОНІКА).

Ця книга — результат першої в Україні спроби зібрати та про­аналізувати свідчення безпосередніх учасників однієї з найгероїчніших і найтрагічніших операцій початку російсько-української війни, що досі лишається маловідомою для більшості українців.

У документальній хроніці описуються події, пов’язані з обороною міжнародного аеропорту «Луганськ» та прилеглих населених пунктів (квітень — початок вересня 2014 року), а також події, що передували окупації Луганська (зима — весна 2013—2014 років).

Команда волонтерів зібрала спогади понад 140 учасників та очевидців тих подій — військових, волонтерів, місцевих мешканців, працівників міліції та аеропорту, медиків, — а також унікальні фотографії та картосхеми, що ілюструють військові операції, які відбувалися навколо летовища. Книга містить коментарі військових дослідників, офіцерів та експертів із аналізом основних подій, а також перелік загиблих українських бійців із різних підрозділів.

/Files/images/Ширер.jpg

КНИГA «ЗЛЕТ І ПАДІННЯ ТРЕТЬОГО РАЙХУ. ІСТОРІЯ НАЦИСТСЬКОЇ НІМЕЧЧИНИ. ТОМ 1»: / ВІЛЬЯМ ШИРЕР: НАШ ФОРМАТ, 2017.

Книжкa «Злeт i пaдiння Тpeтьoгo Paйxу» — oднa з нaйвaжливiшиx пpaць iз нoвiтньoї icтopiї зa визнaчeнням New York Times. Видaння нaгopoджeнo пpeмiєю National Book Award.

Цe мoнумeнтaльнe дocлiджeння нaйнeбeзпeчнiшиx пoдiй XX cтoлiття. Нинi, кoли пicля зaкiнчeння Дpугoї cвiтoвoї вiйни минулo пoнaд 70 poкiв, нaм здaєтьcя нeймoвipнoю тa зaгpoзa, яку нecли у cвiт Гiтлep i йoгo iмпepiя. Бaгaтopiчнa poбoтa з пepшoджepeлaми, ocoбиcтi cпocтepeжeння aвтopa зa пiдйoмoм нaциcтcькoї Нiмeччини, 485 тoнн дoкумeнтiв вiд Мiнicтepcтвa зaкopдoнниx cпpaв Нiмeччини, бeзлiч щoдeнникiв, зaпиciв тeлeфoнниx poзмoв, peтeльнo збepeжeниx нiмцями, — уce цe cтaлo ocнoвoю мacштaбнoї пpaцi Вiльямa Шиpepa. Пoєднaння ocoбиcтиx cпoгaдiв тa icтopичниx фaктiв виpiзняє цю книжку з-пoмiж peшти пpaць, пpиcвячeниx icтopiї нaциcтcькoї Нiмeччини.

У пepшoму тoмi дocлiдник пoдaє мaкcимaльнo oб’єктивну iнфopмaцiю пpo зapoджeння Тpeтьoгo Paйxу, пoлiтичний злiт Гiтлepa, дeтaльнo oпиcує вci згубнi кpoки, якi пpизвeли дo вiйни, i зpeштoю пoкaзує, як пoльcькa вiйнa пepepocлa у Дpугу cвiтoву.

Книжкa для нaйшиpшoгo кoлa читaчiв. Вoнa будe кopиcнoю icтopикaм, пoлiтикaм, coцioлoгaм, cтудeнтaм i вciм, xтo цiкaвитьcя icтopiєю, пpaгнe бiльшe дiзнaтиcя пpo пpичини, пepeбiг i нacлiдки Дpугoї cвiтoвoї вiйни, a тaкoж пpo тaємницi пpaвлiння Гiтлepa й уcю пpaвду пpo нaйнeбeзпeчнiшi пoдiї XX cтoлiття.

Вiльям Шиpep — aмepикaнcький жуpнaлicт, вiйcькoвий кopecпoндeнт тa icтopик. Iз 1925 poку poбив peпopтaжi з нaциcтcькoї Нiмeччини. Aвтop пoнaд 12 пpaць, пpиcвячeниx Дpугiй cвiтoвiй вiйнi тa її пepeдумoвaм, зoкpeмa книжoк «Бepлiнcький щoдeнник» (1941), «Кpax Тpeтьoї pecпублiки» (1969).

/Files/images/гаджет.jpg

«КОРОТКА ІСТОРІЯ ТЕХНОЛОГІЙ, АБО ЯК ЗРОЗУМІТИ СВІЙ ГАДЖЕТ» / ТУЖИКОВ А.:ЧОРНІ ВІВЦІ, 2018.- 112 С.

Це перша і досить-таки вдала спроба у жанрі підліткового нон-фікшену. Молодий письменник з Чернівців Андрій Тужиков – за освітою фізик і айтішник. Нинішні гаджети для невтаємничених у принцип їхньої роботи юзерів виглядають чимось на кшталт магічних артефактів. Тиснеш на екран – отримуєш доступ до десятків крутих функцій і гігабайтів різноманітного контенту. Але мало хто знає, що ховається під блискучим і стильним корпусом смартфона, айпада чи іншого кишенькового улюбленця.

Андрій Тужиков береться розповісти про «начинку» гаджетів і те, як і чому вони працюють. І починає із самого початку – з тих винаходів, які уможливили винайдення сучасного комп’ютерного «заліза» і мов програмування, які склали основу сфери інформаційних технологій. І хоч нині це важко уявити, але почалося усе з логарифмічної лінійки! Тепер же інженери-розробники працюють над розробкою квантових комп’ютерів, принцип дії яких не вписується у звичні нам уявлення про фізику і технології.

Тужиков окремо пише про операційні системи, появу і роботу Інтернету, розробку програм і переваги різних мов програмування, про стартапи й хакатони (і навіщо вони потрібні), а також про найсучасніші винаходи, які вже стають реальністю – «розумні» аксесуари і предмети гардеробу, як-от жакет, що передає твій настрій, шапка з вмонтованими колонками (звуки з яких можеш чути тільки ти!) або мрія всіх чоловіків – шкарпетки, які можна знайти з допомогою пульта! Починаючи із засадничих відомостей, імен науковців і базових відкриттів, автор присвячує окремі абзаци поясненню тих явищ, які на слуху саме зараз – наприклад, що таке криптовалюта, як майнять Біткоїни і наскільки реально розрахуватися ними в якомусь магазині на Хрещатику.

Не менш цінним є те, що книжка Андрія Тужикова оприявнює зв’язки між різними типами гаджетів, девайсів і додатків, вписує найсучасніші новинки в контекст світової історії науки і допомагає зорієнтуватися, на якому етапі розвитку комп’ютерних технологій ми перебуваємо нині і куди рухаємося. Взагалі ця книжка призначена для підлітків, які уже активно користуються усіма перевагами ґаджетів, але ще не мають достатньо знань про те, як вони влаштовані. Але також вона буде надзвичайно корисною людям з гуманітарною освітою, яким не зайве отримати базове уявлення про технічний світ речей, що їх оточує.

/Files/images/учитися.jpg

НАВЧИТИСЯ ВЧИТИСЯ. ЯК ЗАПУСТИТИ СВІЙ МОЗОК НА ПОВНУ [ТЕКСТ] / БАРБАРА ОКЛІ ; ПЕР. З АНГЛ. АРТЕМ ЗАМОЦНИЙ. - КИЇВ : НАШ ФОРМАТ, 2018. – 270 С.

Ви мaтeмaтик чи гумaнiтapiй? Пpoфecopкa Бapбapa Oклi пepeкoнує, щo тaкиx пoнять нe icнує. Кoжeн iз нac мaє внутpiшнiй пoтeнцiaл, щoб зacвoїти будь-якi знaння. Гoлoвнe — нaвчитиcя вчитиcя й зaпуcтити cвiй мoзoк нa пoвну. Нaвiть бiльшe, oднoмaнiтний i цiлecпpямoвaний pуx дo poзв’язaння пpoблeми — нe зaвжди нaйкpaщий шляx. Iнкoли вapтo зpoбити кpoк нaзaд, щoб пoглянути нa зaвдaння з iншoгo бoку, зaпуcтити cвoю кpeaтивнicть, нaвiть якщo ви пpaцюєтe нaд poзв’язaнням мaтeмaтичнoї зaдaчi.

Книжкa для нaйшиpшoгo кoлa читaчiв, уcix, xтo пpaгнe дo caмopoзвитку, для виклaдaчiв, бaтькiв, cтудeнтiв, тиx, кoму вaжкo вчитиcя зaгaлoм, a ocoбливo тиx, xтo нeнaвидить мaтeмaтику й пpиpoдничi нaуки.

Aвтopкa пpoпoнує piзнoмaнiтнi лaйфxaки тa iнcтpумeнти, якi дoпoмoжуть швидкo й eфeктивнo зaпaм’ятoвувaти iнфopмaцiю, зacвoювaти будь-якi нaвички: вiд poзумiння cклaдниx мaтeмaтичниx фopмул чи нaукoвиx кoнцeпцiй дo пoдoлaння пpoфeciйниx викликiв. A тaкoж Бapбapa Oклi пoкaжe, як зpoбити нaвчaння пpocтим i зaxoпливим.

Стали відомі цьогорічні переможці

літературної премії «Коронація слова»

Номінація «Романи»І премія «Зламані сходи» Василь Добрянський (Івано-Франківська обл.)ІІ премія «Шпигунки з притулку Артеміда» Наталія Довгопол (Греція, Афіни))ІІІ премія «Літератор» Сергій Грініченко (Суми).Номінація «П’єси»І премія «Собака» Юрій Васюк (Чернігів)ІІ премія «Степан Бандера» Марія Лелека (Київ)ІІІ премія «Шахтар-чемпіон Володимир Стенько (Синельникове).Номінація «Пісенна лірика»»І премія «Молитва безвісти зниклого» Ігор Жук (Київ)ІІ премія «Колискова для тата» Коназюк Ганна (Київ)ІІ премія «Амарантові рими» Анна Карач (Харків)ІІІ премія «Не відпускай» Наталія Смирнова (Кропивницький).Номінація «Як тебе не любити…»І премія «Колискова для Проні» Сергій Леоненко (Київ).Крім цього було вручено 44 спецвідзнаки. З повним переліком лауреатів можна ознайомитися за посиланням: http://koronatsiya.com/peremozhtsi-konkursu-koronatsiia-slova-2019/Коронація слова — міжнародний літературний конкурс романів, п’єс, кіносценаріїв, пісенної лірики та творів для дітей. Проект заснований Тетяною та Юрієм Логушами.Метою конкурсу є підтримка новітньої української культури, пошук нових імен, видання найкращих романів, стимулювання й підтримка сучасного літературного процесу кіно й театру, і як наслідок — наповнення українського ринку повнокровною конкурентоспроможною літературою, а кіно й театру — якісними українськими фільмами й п’єсами.

/Files/images/шевченко.jpg

/Files/images/вічник.jpg

Це - сповідь великої душі, документ мудрого серця. Це не просто опис виняткової долі незвичайної людини. Це - подарунок долі для того, хто запитує себе: «Хто я, звідки я, для чого я? І куди я йду?» Це письмо допоможе віднайти себе й укріпить у великому Переході з нічого у щось.

Вартує прочитати кожному, і не лише тим, хто шукає себе, а й тим, хто думає, що вже знайшов. Не просто оцінювати книгу, оскільки присутнє відчуття, що оцінюєш чуже життя. І чи маємо право його оцінити? Дуже багато в повісті треба взяти для себе, а це неоціненно: і досвід, і мудрість. А ще уроки виживання. А купа порад на кожен день! І постійні роздуми: під час читання, після, і до теперішнього дня. Мудрість присутня не лише в тексті, а й між кожним рядком, між кожним словом, і навіть у перекладі незнайомих слів. До речі, в кінці книги є словарик, бо, напевно, не усім будуть зрозумілі такі слова, як каруца, дараб, дзяма, хожаї, скіпці, тайстрина чи інші. Хоча, читаючи, можна і здогадатися про значення.

Розповідь про незвичайний життєвий шлях одного чоловіка, якого називають вічником, знатником, монахом, відуном. Про труднощі, які витримати не кожній людині під силу. Проте йому вдається і вижити наодинці в горах, і витримати тюремні карцери і пережити немало потрясінь. І про незламний дух. І про молитви.

Уся повість проникнута Світлом душі, з яким можна самому іти і нести іншим.

/Files/images/Криничар.jpg

«…Дорогий читальнику, наберися неспішності, як я зараз. Будь терплячим, як криничар, що довбає колодязь у кремінному перелозі. І матимеш відплату. Зчитуючи попасом мої душевні повіряння, мої життьові зарубки, дійдеш і до головного. Я відкрию тобі секрет, як здобути те, чого домагаються всі — Багатство. Я відкрию тобі принаду двох головних свобод — звільнення від страху і від злиднів. Бо лише ці дві свободи владні привести до того, що керує світом і людьми. Ось писемний діяріюш про мій світ — хиткий острівець у морі часу…»


/Files/images/Стара.jpg

Єва була найвродливішою дівчиною в селі, але чоловік, якого вона покохала на все життя, одружився з її сестрою Павлиною. Єва поламала їхній щасливий шлюб… А на старість лишилася самотньою. Як і Адам, що все життя до нестями любив чужу дружину. Друзі Адама, колишні хулігани та відчайдухи, «дідусі-розбійники», вирішують одружити цих двох. Та як звести упертих самітників?

Тим часом у великому місті Ліза, онука Павлини, будує своє життя разом із коханим Степаном. Однак, здається, вона втрапила у велику халепу… І тепер спалахне боротьба двох молодих за своє щастя, і несподівано в цю боротьбу втрутяться не такі вже й прості діди з поліського села…

/Files/images/Люко.jpg

Стара Костомарова не пам’ятає, як опинилася на тому забутому богом хуторі. «Чорні ріелтери» відібрали її квартиру, а жінку спровадили подалі від Києва. Селянин Перегуда дав їй притулок, він навіть вийшов на нотаріуса Германа, який обдурив стару. А коли повернувся на хутір, то вже ні хати, ні Костомарової не було…

Тим часом у Києві одна дівчина потрапляє у вир дивних подій. Усе починається зі снів про мерців, далі — зустріч із нотаріусом Германом та його зникнення. І Блейк, у якого Меланія закохується до нестями, і який зраджує її. Від того часу дівчині сниться вже інший сон: про розлючений натовп, стару жінку, Блейка, який прохає про допомогу… От-от шляхи всіх героїв перетнуться. І тоді кожен з них — хоче він того чи ні — пройде свою ініціацію. Ініціацію на право вважати себе людиною…

/Files/images/Корній.jpg

Ця книжка — чарівна.

Ви не просто погортаєте її сторінки — ви поблукаєте стежками правічного лісу, почуєте його дихання, подивитесь в очі старенькому лісовикові, послухаєте чугайстрову сопілку. Може, вам щось прошепоче мавка або побалакає з вами поважний цар Ох… Ви постоїте біля річки — заскочите русалок за їхніми пустощами, а звідти недалеко й на гостину до суворих болотяника й болотяниці.

А далі — прогулянка полем і луками, де вас зустрінуть і польовик, і спориш, і луговик… Та й вітри з повітрулями супроводжуватимуть вас під час мандрівки. І насамкінець свої таємниці відкриють духи пір року.

Перед вами постане величезний і дуже цікавий шар культурної спадщини давніх українців, химерний світ чарівних істот праукраїнської міфології, досліджений і опрацьований Дарою Корній.

/Files/images/коельо.jpg

Новинка від автора, якого найбільше читають у світі!

Вони хотіли дізнатися, хто вона. Вона хотіла зрозуміти, ким вони є…

Шерін —донька циганки Ліліани з Румунії. Коли дівчинка була зовсім малою, її вдочерила аристократична родина з Лівана, а потім вони разом переїхали до Лондона. Коли Шерін подорослішала, її назвали Афіною: здавалося, ніби вона випромінює якесь неземне світло. І тоді вона зрозуміла, що не така, як усі, бо має містичний дар і є обраною.

Дівчина прийшла в цей світ із особливим призначенням — змінити його. На неї чекає довгий шлях духовного самопізнання, пошуків відповідей на вічні питання, кохання й самопожертва в його ім’я.

Шлях, який напророкувала їй Велика Матір — Богиня Творіння…

/Files/images/Де.jpg

Доведена до відчаю українка з великою сумою грошей, яка ігнорує дзвінки від чоловіка. Росіянин-пілот, який намагається приборкати аерофобію після загибелі коханки в катастрофі рейсу MH17. Найвідоміший політик Баварії на пікові кар’єри, який ненавидить свою роботу. Гравець американської Національної футбольної ліги, життя якого розвалилося після одного невдалого розіграшу. Таємний папський кардинал, який прямує до країни, де офіційно не існує Католицької церкви... Незнайомці з різними долями. Єдине спільне для них — рейс 341, і він веде до найбільшого випробування у їхньому житті.

«Де немає Бога» — новий роман Кідрука — спроба збагнути, чи є всередині нас щось таке, що втримує від перетворення на звірів у місці, де не діє мораль, у місці, де немає Бога.


/Files/images/Троща.jpg

Шкляр, В. М. Троща : роман / Василь Шкляр. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. – 413 с.

Автор книги – Василь Шкляр – один із найтитулованіших та найулюбленіших письменників країни, «батько українського бестселера», автор знаменитого роману «Чорний ворон».

Новий роман В. Шкляра «Троща» розповідає про вояка УПА. Для нього війна вже минула, проте боротьба триває у невгамовному серці. «Свої» і «чужі», дружба та розбрат, кохання і зрада, помилування і помста… Усе переплелося й відгукнулося болем, коли через багато років він натрапив на свіжу могилу давно загиблого побратима. Минуле накочується з новою силою, щоб він постав перед розгадкою таємниці, перш ніж розпочати нове життя.

/Files/images/Данія.jpg

Данію часто називають країною, де живуть найщасливіші люди у світі. І все це завдяки хюґе. Особлива життєва філософія, що допомагає створити атмосферу спокою, тепла й гармонії та вчить радіти життю, навіть коли за вікном жахлива погода, день неймовірно короткий, а на роботі нескінченний потік завдань.

Як тільки не тлумачили хюґе: від «мистецтва створення затишку», «душевності», «насолоди від речей, що заспокоюють» до «какао під запалені свічки». Та хто може стати кращим провідником у всьому, що пов’язане з хюґе, ніж Мік Вікінґ? Мік — засновник і керівник Дослідницького інституту щастя в Копенгагені, що роками досліджує данське життя.

У чому ж секрет цього магічного інгредієнта, який робить данців найщасливішою нацією в світі? Як пов’язані хюґе і щастя? Пояснити суть особливого життєвого тренду безтурботних данців — завдання, що під силу лише Міку Вікінґу…

/Files/images/Мортімер.jpg

У сучасному суспільстві майже щодня відбуваються суттєві зміни. А чи було так завжди? Чи можна якимось чином визначити, яке століття зазнало найбільших змін? Виявляється, що так. І це з блиском удалося чудовому англійському історику і письменнику Ієну Мортімеру, який ретельно, але водночас дуже цікаво описав і порівняв десять століть європейської історії. Виявляється, це дуже важливо для нас: адже, знаючи і розуміючи своє минуле, людство зможе більш упевнено спланувати майбутнє, яке може бути цілком щасливим.

/Files/images/Джобс.jpg

Як стають видатними стратегами? Ґейтс, Ґроув і Джобс були першими «бізнес-зірками» в сучасному світі технологій. Аналізуючи їхній тридцятирічний досвід управління компаніями сукупною вартістю в 1,5 трильйона доларів – Microsoft, Intel та Apple – автори цієї книжки сформулювали п’ять основних правил, що виявилися спільними в їхньому стратегічному плануванні та дозволили випередити конкурентів, які цими принципами нехтували. Саме ці правила допомогли стільниковому телефону iPhone далеко посунути індустріальних гігантів Nokia та BlackBerry, крихітній компанії Microsoft із Сіетла взяти гору над своїм головним замовником – на той час найдорожчою у світі компанією IBM, а майже збанкрутілій фірмі Intel здолати японців, корейців та європейців у боротьбі за світове лідерство в новій революційній технології – виробництві мікропроцесорів.

Ця книжка – путівник найкращими сторінками досвіду стратегічного планування, управління та практичної діяльності, який дозволить будь-кому стати ефективним стратегом, як Ґейтс, Ґроув чи Джобс.

Кiлькiсть переглядiв: 875

Коментарi